Сольова грілка -джерело моментального лікувального тепла.

28.11.2019

Медицина прогрівання при ЛОР-захворюваннях і ГРЗ. Форма грілки дозволяє одночасно прогрівати всі гайморові пазухи, що робить процедуру найефективнішою.

Косметологія  зняття набряклості навколо очей (використовується функція холоду); розгладження зморшок навколо очей; міні-маска використовується як джерело тепла для розпарювання шкіри перед нанесенням косметичних засобів.

Тривалість прогрівань до 20-30-хвилин, так як максимальне прогрівання голови має становити не більше 30 хвилин. Ця грілка є антиподом звичайної гумової грілки, так як гумова грілка дає вологе тепло, а ця грілка – сухе, що значно краще.

При виготовленні грілки використовуються тільки екологічно чисті матеріали. Сольовий розчин – нетоксичний розчин солі, що використовується в харчовій промисловості і медицині.

Особливості:

* Проста у використанні.
* Миттєво розігрівається до температури + 54 С.
* Тримає комфортну для тіла температуру від 20 до 30 хвилин (в залежності від розміру грілки).
* Може використовуватися як холодний компрес.
* Не викликає опіків і подразнень.
* Витримує більше 2000 теплових годин.

Спосіб застосування:

Натисніть активатор пальцем. Звертаємо Вашу увагу на наступні непорозуміння, які можуть виникнути при перших можливості використання грілки: правильно натискайте на металеву мембрану з широкої сторони металевого пускача. При натисканні Ви повинні почути характерне «клац». Якщо Ви не почули такого звуку, значить недостатньо сильно натиснули. Можна використовувати для включення грілки олівець (м’якої стороною). Після кристалізації розчину рівномірно розімніть грілку. Помістіть грілку на хворобливу або замерзлу область тіла.

Спосіб відновлення:

Після використання оберніть грілку в тканинну серветку і кип’ятіть протягом 10-15 хвилин до повного розчинення кристалів.
Грілка знову готова до застосування.

Спосіб застосування в якості холодного компресу

(при  лікування мігрені, забитих місць, розтягнень, носових кровотеч):

  • помістіть грілку на 30-40 хвилин в морозильну камеру холодильника;
  • прикладіть до хворого місця.

 

Опубліковано в Новини та Статті